Hakkımızda

HakkimizdaIQ Oyuncak öncelikle çocuklar için öğrenmeyi eğlenceli hale getirmek, sonrasında büyükler için zihinleri geliştirmek amacıyla kuruldu.

Çocuklarımızın zeka, beceri, dikkat, refleks ve daha bir çok yönden gelişimlerini arttırmak ve devam ettirmek ve zihinlerini taze tutmak için sizlere dünya üzerinde farklı alanlarda ödül almış bilimsel olarak katkıları ortaya konmuş oyunları sunuyoruz. Bunun yanında çocuğumuzun duygusal gelişimini de göz ardı etmiyoruz. Çocuklarımızla sizlerin de sıkılmadan oynayabileceği oyunlar ile aile duygusunu da kavramasını hedefliyoruz.

Büyüklere gelince ise sıra Abalone, Dixit gibi bir çok kutu grup oyununu sitemizde sizlere sunuyoruz. İstiyoruz ki eğlenirken sadece zihin doldurmayın, sabit işlemler yapmayın. Örneğin Dixit oynayın hayal dünyanız geliştirin ve aynı zamanda strateji uygulayın.

Tüm oyunlarımızın kendi sayfalarında açıklamaları, oynanışları, resimleri ve çoğunluğunda ise videoları mevcuttur. Fiyatlarımızı oyunlarımızdan herkesin faydalanabilmesi için uygun tutuyoruz. Oyunlarımız orijinal üründür.

IQ Oyuncak Ailesi olarak bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, keyifli oyunlar dileriz.

Sevgiyle Kalın